SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:  +48 573 569 448

Czym rozładować saunę?

Czym rozładować saunę?

Dzisiaj odpowiemy na pytanie, które pada bardzo często: „Czym mogę rozładować Saunę z transportu?”

Ściągnąć Saunę-Beczkę można za pomocą dźwigu, HDSu, koparki, "Manitou" lub wózka widłowego.

Dźwigiem dobrze korzystać w przypadku kiedy nie ma możliwości wjazdu na działkę. To dobry pomysł kiedy trzeba przerzucić Saunę-Beczką podwieszoną na pasach przez wysoki płot albo drzewa. Dźwig z łatwością ustawi Saunę w dowolnym miejscu. Z doświadczenia wiemy że dźwig to zawsze najszybszy rozładunek.
Koparkę oraz "Manitou" można użyć kiedy jest wystarczająca przestrzeń dla przestawienia Sauny Ogrodowej w wybranym miejscu albo trzeba przestawić Saunę przez niski płot. Tu nam też przydają się pasy.
Wózek widłowy jeszcze jeden sposób na przestawienie Sauny bez użycia pasów. Najpierw na widły wózka trzeba założyć przedłużki, a dalej podnieść Saunę i ustawić ją na wybrane miejsce. Ten sposób będzie pasował w przypadku kiedy można wjechać na działkę.


W razie kiedy nie macie możliwości wjazdu na działkę przez to że działka zabudowana, macie duże drzew i kwiatów, macie basen albo coś innego, co nie pozwala na wjazd, to najlepszym rozwiązaniem będzie dźwig. Jeżeli z wjazdem nie ma problemu, albo można skorzystać z sąsiedniej działki to można użyć koparkę, "Manitou" albo wózek widłowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl