SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:  +48 573 569 448

Ranking saun ogrodowych

Ranking saun ogrodowych

Sauna ogrodowa co to jest?

Sauna  ogrodowa jest elementem małej architektury. To wolnostojący obiekt o minimalnej powierzchni 1 m x 1,5 m. Największą popularnością cieszą się modele w kształcie beczki oraz typu domki. Sauny najczęściej wykonane są z trwałego drewna: świerku skandynawskiego, osiki, cydru oraz jodły kanadyjskiej. 

Sauna ogrodowa – cena 

Poniżej prezentujemy ranking saun ogrodowych. 

Sauna ogrodowa nr 1

Sauna beczka z piecem opalanym drewnem

Ten model wykonany jest z wyprofilowanej deski świerkowej o grubości 43 mm. Składa się pokoju parowego oraz tarasu, konstrukcja wzmocniona została obejmami ze stali nierdzewnej z automatycznymi zamkami. Sauna w zestawie z piecem opalanym drewnem. Cena opisywanego modelu to około 23 tysięcy złotych. 

Sauna ogrodowa nr 2

Sauna ogrodowa Beczka „Koba” z piecem elektrycznym 

Sauna ogrodowa wyprodukowana z wyprofilowanej, świerkowej deski o grubości 43 mm. Model z pokojem parowym i tarasem. Konstrukcja sauny wzmocniona jest  obejmami ze stali nierdzewnej. W pokoju parowym znajduje się okno ‒ panorama. Sauna jest ogrzewana piecem elektrycznym Harvia Cilindro PC90 plus kamienie 80 kg. Ile kosztuje opisywana sauna ogrodowa? Cena wynosi około 27 tysięcy złotych.

Sauna ogrodowa nr 3

Balia ogrodowa jacuzzi 160x180 cm z piecem

W odróżnieniu od pozostałych modeli, balia ogrodowa ma konstrukcję wykonaną z termo drewna. Zmieści się w niej około 6- 8 osób. To model zawierający wykonany ze stali nierdzewnej, opalany drewnem piec zewnętrzny. Wewnątrz balii ogrodowej znajdują się SPA AIR masaż oraz ławki drewniane. Cena za ten model wynosi około 17 000 złotych. 

Sauna ogrodowa jest elementem wyposażenia ogrodu, z którego będziesz mógł cieszyć się przez długie lata. Korzyści z jej używania są nie do przecenienia. To doskonały sposób na relaks oraz spędzanie czasu w gronie bliskich osób. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl