SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:  +48 573 569 448

Sauna beczka - ranking TOP 5

Sauna beczka - ranking TOP 5

Ogrodowa sauna w kształcie beczki sprawi, że cieszyć się domowym SPA praktycznie bez ograniczeń. Pozytywny wpływ sesji w saunie jest powszechnie znany, teraz możesz cieszyć się wszelkimi zaletami we własnym ogrodzie. Konstrukcja walcowa sauny pozwala efektywnie wykorzystać przestrzeń, a do tego świetnie się prezentuje w ogrodzie. Jaką jednak saunę wybrać? Oto nasz subiektywny ranking.

Miejsce 5 - sauna ogrodowa mini beczka 1,7M z piecem elektrycznym HARVIA

Sauna ogrodowa MINI BECZKA to świetna opcja dla osób z małym ogrodem. Kompaktowe rozmiary sauny nie zdominują przestrzeni. Sauna jest wyposażona w elektryczny piec Harvia KIP90 o mocy 9 kW z kamieniami i dwie ławeczki wewnętrzne. Naprzeciw drzwi wejściowych z żaroodpornego szkła znajduje się niewielkie okno. Sauna wykonana z deski świerkowej.

Miejsce 4 - sauna beczka 2,5 m z piecem elektrycznym sterowanym przez wi-fi

Sauna BECZKA 2,5 m pomieści cztery osoby na dwóch na dwóch ławkach. Model wyposażony w piec elektryczny Harvia Cilindro PC90E ze sterownikiem zewnętrznym Harvia Xafir. Dzięki możliwości sterowania przez WiFi zwiększa komfort. Sauna wykonana z desek świerkowych i olchy, wyposażona w okienko, przeszklone drzwi oraz dwie zewnętrzne, zadaszone ławeczki.

Miejsce 3 - sauna beczka 3m z szybą panoramiczną

Sauna ogrodowa BECZKA z wypukłą szybą panoramiczną prezentuje się bardzo ciekawie. Sauna jest wyposażona w piec elektryczny Harvia Cilindro PC90 z kamieniami. Podobnie jak poprzedni model, również ma dwie ławeczki wewnętrzne i zewnętrzne, pomieści do 7 osób. Dużym plusem jest podwójna impregnacja zewnętrznych desek, co zwiększa wytrzymałość sauny na warunki pogodowe.

Miejsce 2 - sauna ogrodowa beczka 4 m z piecem na drewno ładowanym od zewnątrz

Sauna ogrodowa BECZKA o długości 4 m mieści dwa pomieszczenia. Pokój parowy o długości 2,3 m oraz przedpokój o długości 0,9 m. Taki układ zwiększa funkcjonalność sauny, mogącej pomieścić 6 osób plus 2 w przedsionku. Przed wejściem znajdują się dwie ławeczki zewnętrzne. Sauna ma zamontowany piec opalany drewnem Harvia M3SL ładowany od zewnątrz i kamienie. Znajduje się w niej duże panoramiczne okno.

Miejsce 1 - sauna ogrodowa "KOBA" 3m z piecem elektrycznym

Sauna ogrodowa BECZKA KOBA z piecem elektrycznym Harvia CILINDRO PC110 o mocy 10 kW i możliwością wymiany na piec opalany drewnem będzie doskonale prezentować się w ogrodzie. Sauna pomieści do 6 osób na dwóch ławeczkach. Znajduje się w niej panoramiczna szyba oraz lampy zewnętrzna i wewnętrzne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl