SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:  +48 573 569 448

Sauna ogrodowa z przedsionkiem - jaką wybrać?

Sauna ogrodowa z przedsionkiem - jaką wybrać?

Sauna ogrodowa z przedsionkiem, jaką wybrać? Dostępne są modele o różnych parametrach i w szerokim przedziale cenowym. Znalezienie idealnego modelu może więc być dość trudne. Służymy pomocą. Poniżej topowe modele saun z przedsionkiem. 

Sauna ogrodowa z przedsionkiem ‒ TOP 5

Sauna loftowa z przedsionkiem, a może sauna beczka lub sauna iglo? Sauna z przedsionkiem wewnętrznym, zewnętrznym, a może z dwoma przedsionkami? Warto dokładnie przeanalizować każdą z opcji i wybrać tę, która najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku. W razie wątpliwości dobrze poradzić się fachowców. 

1. SAUNA OGRODOWA LOFT

SAUNA OGRODOWA LOFT

Sauna ogrodowa o powierzchni 8 metrów kwadratowych, wyposażona w piec firmy Harvia ze sterownikiem zewnętrznym. Omawiana sauna wykonana jest z boazerii ze świerku skandynawskiego. Do wykonania podestu, ławek i oparć wykorzystano drewno olchowe lub osikowe klasy aa. Na saunę składają się przedsionek wewnętrzny, kabina prysznicowa i pokój  parowy. 

2. SAUNA OGRODOWA BECZKA "KOBA" 

SAUNA OGRODOWA BECZKA "KOBA" DŁ. 3M/Ø2,15M Z PIECEM ELEKTRYCZNYM

Sauna beczka wykonana z wyprofilowanej, świerkowej deski o grubości 43 mm, wyposażona w piec elektryczny. Sauna składa się z pokoju parowego oraz przedsionka zewnętrznego z dwiema ławkami. Ów model doskonale sprawdzi się w przydomowym ogrodzie. 

3. SAUNA OGRODOWA BECZKA "KOBA" 250cm  

SAUNA OGRODOWA BECZKA "KOBA" DŁ. 3M/Ø2,15M Z PIECEM ELEKTRYCZNYM

Kolejny model z przedsionkiem zewnętrznym. Sauna o konstrukcji świerkowej, z piecem Harvia CILINDRO PC110 o mocy 10 kW. Sauna wyposażona została w  szklane drzwi zewnętrzne. W pokoju parowym znajduje się szyba półpanoramiczna.    

4. SAUNA OGRODOWA IGLO KOBA

SAUNA OGRODOWA IGLO KOBA DŁ. 3,5 M Z PIECEM ELEKTRYCZNYM

Sauna ogrodowa typu iglo z funkcjonalnym przedpokojem wewnętrznym. W przedpokoju znajdują się otwierane ławki, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe miejsce na przechowywanie różnego typu artykułów. W pokoju parowym znajduje się szyba półokrągła, dzięki której podziwiać możemy ogród. Sauna wyposażona w szklane drzwi wejściowe. 

5. SAUNA OGRODOWA KWADRO 6 m

 SAUNA OGRODOWA KWADRO 6 m

Kolejna z propozycji to sauna Kwadro. Sauna wykonana z suszonej deski świerkowej, wyposażona w piec  elektryczny Harvia PC110E o mocy 11 kW. Sauna wyposażona w drewniane drzwi wejściowe oraz szklane drzwi do pokoju parowego. W saunie znajduje się funkcjonalny przedpokój wewnętrzny z dwiema ławkami. W przedpokoju możemy wygodnie przygotować się do seansu.  

Podsumowanie

Sauna ogrodowa to zakup mający wiele zalet. W saunie możemy relaksować się o każdej porze roku, zadbać o zdrowie i samopoczucie. Takie domowe spa z pewnością będzie doskonałą inwestycją oraz ozdobą ogrodu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl