SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:  +48 573 569 448

Sauna zewnętrzna - cennik popularnych modeli

Sauna zewnętrzna - cennik popularnych modeli

Relaks w saunie to doskonały sposób na ukojenie, zarówno ciała, jak i umysłu. Pozbywamy się w ten sposób nie tylko toksyn z organizmu, ale także oczyszczamy umysł ze stresów dnia codziennego. Okazuje się, że luksus ten jest w naszym zasięgu nie tylko podczas wyjazdu do SPA. Wystarczy, że dysponujesz kilkoma metrami wolnego terenu w swoim ogrodzie. Czy jednak każdego stać na taki wydatek? Poniżej podpowiadamy, jaki budżet jest niezbędny, aby cieszyć się prywatną sauną na własnym podwórku.

Niewielkie sauny ogrodowe już za kilkanaście tysięcy

Dużą popularnością cieszą się sauny o niewielkich gabarytach. Najmniejsze łaźnie parowe wymagają jedynie dwóch metrów powierzchni. Nie musimy w ich przypadku posiadać ani dużego terenu, ani wielkiego budżetu. Jeżeli zależy nam na korzystnej cenie, warto również rozważyć zakup zestawu do samodzielnego montażu. W takich przypadkach saunę można kupić już od niespełna czternastu tysięcy złotych. Jeśli zdecydujemy się na zestaw do montażu większej sauny, jej cena może wzrosnąć nawet dwukrotnie.

Popularne sauny zewnętrzne w kształcie beczki

Dla osób, które planują wydać na saunę nieco większe kwoty, dobrym wyborem może być model wyglądem przypominający beczkę o długości od 2,5 do 3,5 metra. W przedziale cenowym pomiędzy dwadzieścia a trzydzieści tysięcy złotych kupimy już sporych rozmiarów saunę, mieszczącą dwie ławki z wygodnymi oparciami. W takich typach łaźni jest również okno, które sprawia, że przebywając w środku mamy kontakt ze światem zewnętrznym.

Luksusowe sauny ogrodowe z przedpokojem

Wśród osób, które mają do zagospodarowania większą powierzchnię, dużą popularnością cieszą się sauny wyposażone w przedpokój. Trzeba się tu liczyć z kosztami w granicach czterdziestu tysięcy złotych. Zyskujemy jednak dodatkowe pomieszczenie, w którym możemy spokojnie przygotować się do korzystania z sauny, a po seansie bez pośpiechu pozwolić organizmowi ochłonąć. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w chłodne dni, kiedy przejście bezpośrednio z pokoju parowego do domu mogłoby być dla ciała ogromnym szokiem.

Wyposażenie sauny a cena

W poszczególnych modelach na cenę wpływ ma wiele czynników. Poza wyżej wspomnianą wielkością, istotne jest również to, czy zdecydujemy się na piec elektryczny czy opalany drewnem. Nie bez wpływu na cenę jest również liczba okien oraz materiał, z jakiego wykonane są drzwi. Znając swoje potrzeby oraz dostępny budżet, z pewnością każdy znajdzie wśród popularnych modeli saunę idealną dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl