SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:  +48 573 569 448

Wynajem sauny mobilnej – gdzie wynająć? Ile kosztuje?

Wynajem sauny mobilnej – gdzie wynająć? Ile kosztuje?

Seanse w saunie to wiele korzyści dla zdrowia, jednak wycieczka do spa czy innego miejsca, w którym można skorzystać z dobrodziejstw tego rozwiązania, może być dość kosztowna i czasochłonna. Alternatywą jest mobilna sauna, którą można umieścić we własnym ogrodzie. Nie trzeba jej kupować – dostępne są oferty wynajmu.


Czym jest mobilna sauna?

Sauna mobilna pod wieloma względami przypomina standardową saunę. Główną różnicą jest fakt, że można ją bez problemu przewieźć w konkretne miejsce – nie jesteśmy zatem zdani na jedną lokalizację. Najczęściej tego typu obiekty są stawiane na przyczepach samochodowych.
W przypadku opisywanego rozwiązania musimy liczyć się z ograniczonymi rozmiarami, choć należy podkreślić, że zazwyczaj nie stanowią one żadnego problemu w użytkowaniu sauny. Zależnie od modelu, w środku sauny może zmieścić się nawet osiem osób. Funkcjonalność sauny mobilnej jest taka sama jak w przypadku sauny stacjonarnej.
Dostępne na rynku sauny mobilne działają zazwyczaj z wykorzystaniem zasilanego elektrycznie pieca. Gorące powietrze powoduje parowanie wody. Dzięki temu w całym pomieszczeniu unosi się korzystna zarówno dla ciała, jak i umysłu para wodna o wysokiej temperaturze, pełna wartościowych dla skóry składników.


Jak wynająć mobilną saunę?

Mobilne sauny można bez problemu wynająć przez internet – wystarczy znaleźć stronę firmy, która zapewnia dowóz tego typu obiektów. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników, takich jak wielkość, sposób działania, cena wynajmu, a także cena dostawy sauny. Rezerwacja odbywa się przeważnie telefonicznie lub przez stronę internetową, choć dokładne zasady uzależnione są od konkretnej firmy. Ważny będzie także termin – jeśli chcemy wynająć saunę w okresie różnego rodzaju świąt, warto zacząć działać jak najwcześniej.


Ile kosztuje wynajęcie mobilnej sauny?

Ile wynosi cena wynajęcia sauny mobilnej? Możemy spotkać się z kwotami na poziomie 300-400 zł za dobę. Należy też wziąć pod uwagę opłatę za dowóz, która jest w dużej mierze zależna od odległości. Z tego względu najbardziej opłacalnym wyborem będzie wypożyczenie sauny od firmy działającej blisko miejsca zamieszkania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl